Mercur Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Logo

Temassız Biyometrik Geçiş Kontrol Çözümleri

Geçiş noktaları, stratejik noktalar, güvenlik noktaları gibi alanlara konumlandırılabilir. Kullanıcı ve yetki tanımlama özelliği ile arka planda çalışan derin öğrenme algoritmaları, sistemin doğruluk
payının en üst seviyede olmasını sağlar. Tamamen temassız ve hijyenik bir geçiş sistemi oluşturulur.

Temassız Biyometrik Geçiş Kontrol Çözümleri

Microuvc Virüs ve Bakteri Sterilizatörü

UV ıșınları genellikle ortam havası ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda ayrıca suyun ve cerrahi aletlerin sterilizasyonunda kullanılır. Yapılan testler sonucunda UV-C’nin, en güçlü mikrop öldürücü etkiye sahip olduğu saptanmıştır. UV-C (200 – 280 nanometre), mikroorganizmalar için en öldürücü dalga boyuna sahip olandır ve bu iki eșik arasındaki en öldürücü doz olan 264 nanometre dalga boyu , UV ile sterilizasyonun en etkil  dalga boyudur.

Microuvc Virüs ve Bakteri  Sterilizatörü

Sıcaklığa Duyarlı Geçiş Kontrol Çözümü

Sıcaklık ölçümü ile geçiş kontrolü imkanı sunan bir çözümdür. Geçiş noktalarına ve turnikelere yerleştirilerek, giriş ve çıkışları kontrol altına alır. Aynı zamanda sıcaklık da ölçülür ve belirli değerler dışındaki kişilerin geçiş yapması engellenebilir.

Maske takılıp takılmadığı da tespit edilerek, istenilirse maskesiz kişilerin geçişi engellenebilir. İş Kuleleri, Rezidanslar, Plazalar, Ofisler, Endüstriyel Tesislerde rahatlıkla kullanılabilir. Mevcut erişim denetimi ve kamera sistemleriniz ile entegre olabilir.

Sıcaklığa Duyarlı Geçiş Kontrol Çözümü

Sosyal Mesafe Uyarı Çözümü

Sosyal Mesafe Uyarı Çözümü, akıllı kamera sensörleri aracılığıyla bir alanda kalabalığın oluşmasını önleyen, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen, kolaylıkla uygulanabilen etkin bir uyarı sistemidir. Kişilerin belirlenen mesafeden daha yakın bir şekilde birbirine yaklaşması halinde sistem uyarı oluşturur.

Sensörler aracılığıyla sosyal mesafe aşıldığı anda uyarı veren çözüm, hem iç hem dış ortamda çalışma özelliğine sahip olması ve hızlı kurulum özelliği ile avantaj yaratır.

Sosyal Mesafe Uyarı Çözümü

Ateş Ölçer Termal Kamera Çözümü

Termal kameralar, iç mekanlarda noktasal ısı ve yüksek ateş tespitine yönelik kullanılır. Bulaşıcı hastalıkların yayılma riskinin yüksek olduğu zamanlarda stratejik noktalara konumlandırılarak vücut sıcaklığı normal değerlerin üzerinde olan kişilerin çalışma sahasına girmeden engellenmesine olanak sağlar.

Yüksek çözünürlük desteği, kolay ve pratik kurulum, dijital görüntü kalitesi, analiz desteği, esnek entegrasyon yapısı, güvenlik en önemli noktalar olarak öne çıkar. Temas olmadan sıcaklık ölçümü sağlanabilir.

Ateş Ölçer Termal Kamera Çözümü

Yoğunluk Ölçüm Çözümü

Doluluk Oranı Algılama Çözümü, tanımlanan kişi sayısından daha fazla giriş olduğunda uyaran, aynı zamanda ziyaretçilere ve yetkililere canlı olarak doluluk oranını gösteren akıllı bir kamera çözümüdür. Video analiz yazılımlarının kişi sayma özelliğini kullanır. 

Kamera sistemi ile kişi sayımı yapılır. Mağaza ya da AVM içerisinde belirli bir sayıya ulaşıldığında uyarı verir. Müşteriler, görsel bilgi ekranından kaç kişi olduğu bilgisini anlık olarak alır.

Yoğunluk Ölçüm Çözümü

Park Yeri Yönetimi

Tesisin otoparkına göre sistem uzaktan yönetilebilen bir bariyere sahiptir. Bu bariyer, bir mobil uygulama ile de kontrol edilebilir. Tesisinizin otopark güvenliği daha etkin bir şekilde yönetilir, ziyaretçiler için güvenli bir park sistemi oluşturulur. 

Alışveriş Merkezleri, İş Kuleleri, Rezidanslar, Hastaneler, Stadyumlar da kullanıma uygundur. Giriş kontrol, Akıllı Uyarı, Kontrol Desteği ile uzaktan İzleme Merkezi ile entegre olabilir.

Park Yeri Yönetimi
location on map

İLETİŞİM

A. Ayrancı Mh. Tezel Sokak No.2/1 Çankaya Ankara T. +90 542 339 37 72 T. +90 312 468 84 15 E. [email protected] E. [email protected] W. wwww.mercurgroup.com
facebook logo twitter logo linkedin logo instagram logo