Mercur Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Logo

Bilginin dolaşım ve paylaşımı, mobil ortamda erişilebilirliği ile bilginin yönetimini yönetmek için teknolojinin kullanımında MERCUR olarak sizinleyiz.

RFID ve Barkod teknolojileri; servis bakım hizmetleri - lojistik- saha satış ve pazarlama- üretim- perakende gibi faaliyet alanına bakılmaksızın özel ve kamu sektöründe yaygın olarak kullanılmaya ve gelişmeye devam etmektedir.

MERCUR; müşterilerinin sektör ve özelde iş teorileri ile metodolojilerine uygun donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Satış sonrası teknik destek, servis ve bakım hizmetlerinin sağlanmasında  müşteri memnuniyeti odak noktamızdır.

RFID ( Radyo Frekansı ile Tanımlama Teknolojisi)

Radyo frekansı kullanarak nesneleri tekil ve otomatik olarak tanıma yöntemidir. Temel olarak RFID, bir etiket ve okuyucudan meydana gelir. RFID etiketleri 'Elektronik Ürün Kodu' gibi nesne bilgilerini almak, saklamak ve göndermek için programlanabilirler. Bu yöntemler ile birçok farklı sektörde yer alan çözüm önerilerimiz ile sizinleyiz. 

RFID  ( Radyo Frekansı ile Tanımlama Teknolojisi)

Mobil Saha Çözümleri

Mercur Teknoloji olarak Android, Windows Mobile ve IOS işletim sistemlerini destekleyen ve müşterilerimizin farklı sektörlerde yürüttükleri saha operasyonlarının verimliliğini arttıran  çözümleri sunuyoruz. Dünya lideri markalarla ve üretilen teknolojilerle sunduğumuz çözümler sayesinde anlık veri paylaşımı, cihazların sahada anlık yönetimi, ses teknolojisi ile veri toplama gibi mobil çözümler, Mercur Teknoloji tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.

Mobil Saha Çözümleri

Endüstriyel ve Mobil Yazıcılar

RFID ve Barkod Teknolojileri kullanımında; basılı, yazılı hale getirilmesinde hem sabit hem mobil kullanıma uygun yazıcı ve barkod yazıcılar ayrılmaz bir destek ekipmanıdır. Mercur  farklı marka ve çözümler ile beklentilerinize yönelik altenatif çözümler sunabilme kabiliyetine sahiptir. 

Endüstriyel ve Mobil Yazıcılar

Tabletler

Günümüzde sadece kişisel kullanım olarak değil, aynı zamanda endüstriyel operasyonların da vazgeçilmezi olmaya başlayan tabletler; Mercur Teknoloji tarafından sunulmaktadır. Özellikle askeri standartlarda, geniş ekranları ve dünya markalarının ürettiği tablet ailemiz, Mercur Teknoloji servis farkı ile projelerde kullanılmaktadır. Saha satış, saha servis ve hatta depo uygulamalarında kullanılmaya başlayan endüstriyel tabletler, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre temin edilmektedir. 

Tabletler

Yazılım

Donanım ve ekipmana ek olarak; iş sistematik metodolojileri de dikkate alınarak, sektörlerine göre oluşturulmuş paket yazılımlar sektörlerin kullanımına sunulmaktadır. Müşteri ve firmaların iş kollarına göre ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar için çalışma ve destek sağlanmaktadır. 

 

Yazılım
location on map

İLETİŞİM

A. Ayrancı Mh. Tezel Sokak No.2/1 Çankaya Ankara T. +90 542 339 37 72 T. +90 312 468 84 15 E. [email protected] E. [email protected] W. wwww.mercurgroup.com
facebook logo twitter logo linkedin logo instagram logo