Mercur Savunma ve Güvenlik Teknolojileri Logo

Hakkımızda

MERCUR;  ismini teknolojinin temelini oluşturan, bilgi ve iletişimin sembolü, güneş sisteminin birinci gezeninden almaktır.

“Bilgi ve Bilginin Yönetimi Yaşamın Kodlanmasıdır”

Yönetim Mesajı

Dünyamız ve çevremizin yaşanabilir güvenli ortamlar olarak korunması; ortak değer ve anlayışların uygulanması kararlılığı, davranış metodolojilerinin sağlanması ve teknolojiyi amaçlarına uygun kullanılabilmekte ki becerilerimizin uyum ve orantılılıkları  ile doğru yapılandırılmasını gerektirmektedir.  

İnsan ve teknolojinin entegrasyonuna bağlı gelişen günümüz yaşam koşullarında, amacın insan ve yaşadığı toplum mutluluğu olduğu akılda tutulması ile  beklenen faydanın sağlanmasında teknolojiye sürekli daha çok  yükümlülük getirmekteyiz. Hızla değişen teknolojik imkanların kullanılması  bir yanda hayatımızı kolaylaştırmakta, öte yanda ise gizlilik ve her bir yaşamın mahremiyet ile münhasırlığının da korunması bilincinin gelişimini de kapsamaktadır. 

Şirketler açısından da durum değişkenlik göstermemektedir. Kendi özelinde her şirket ve onun bileşenlerine de yaklaşım anlayışımız insana yaklaşım anlayışımızdan farklı olmadan, kurumsal değerlerini kendi öz değerimiz olarak benimsemek ilkesi ile yol almaktayız. 

Güneşi teknolojinin merkezi kabul ettiğimizde, Mercur ona en yakın gezegen olarak konumlanmıştır. Aynı zamanda bilgi ve iletişim sembolü olan Mercur günümüz dünyasında bilgi ve bilgi yönetimini, teknolojinin insanın gelişiminde sosyal varlık değerinin korunmasını ve geliştirilmesini düstur olarak kabul etmiştir. 

Bilgi ile günümüzü düzenlemek ve geleceği şekillendirmekte her zaman sizinle olacağız. 

Prensip ve İlkeler

  • Sürekli gelişim sürekli değişim yenilikçi vizyon içerisinde kalmak.
  • Müşteri hedef ve beklentilerini öncelik olarak görmek, iş ortaklarının menfaatlerini koruyan anlayış ile davranmak.
  • Müşterilerinin değerlerine değer katan, kazandırarak kazanmayı hedeflemek, pozitif değerleri yükseltmek.
  • Ortak akıl  ve platform yönetimine inanarak, parçaların sorumluluğunda mükemmelliğe ulaşmayı hedef bilmek.
  • Etik değerleri korumak, iç ve dış bileşenlerde; firma çalışanlarının iş teorisi, kültür ve değerlerine saygı göstermek, mahremiyet ve gizliliklerine önem vermek. 

Sertifikalar

ISO 9001:2015 ISO 18001 OHSAS ISO 14001
location on map

İLETİŞİM

A. Ayrancı Mh. Tezel Sokak No.2/1 Çankaya Ankara T. +90 542 339 37 72 T. +90 312 468 84 15 E. [email protected] E. [email protected] W. wwww.mercurgroup.com
facebook logo twitter logo linkedin logo instagram logo